Aktualności

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców do udziału w przedszkolnym konkursie fotograficznym

pt. „Ślady Boga w otaczającej nas przyrodzie”.

ORGANIZATORZY:

Organizatorem Konkursu jest Przedszkole Publiczne Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi im. Świętego Zygmunta Szczęsnego Felińskiego w Rzeszowie.

CELE KONKURSU:

• Rozwijanie uważności na ślady Boga w otaczającej nas przyrodzie.
  • Wzbudzanie wdzięczności wobec Boga za piękno stworzonego świata.
  • Rozwijanie postawy szacunku wobec przyrody, która jest darem miłości Boga do człowieka.
  • Wzmacnianie więzi rodzinnych oraz współpracy z rodzicami.
  • Propagowanie fotografii jako jednej z form artystycznego wyrazu.
  • Rozwijanie inwencji twórczej dzieci.

UCZESTNICY KONKURSU:

Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci uczęszczających do naszego przedszkola oraz do ich rodzin.

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE:

• Fotografia zgłoszona do konkursu powinna być wywołana na papierze fotograficznym, rozmiar nie mniejszy niż format A5 (ok. 14 x 21 cm).
  • Uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę. Praca powinna być wspólnym dziełem dziecka i rodzica.
  • Każda fotografia powinna posiadać opis, zawierający następujące dane:
  • imię i nazwisko dziecka, jego rodziny,
  • nazwa grupy, do której uczęszcza dziecko,
  • tytuł fotografii,
  • data wykonania oraz szczegółowa lokalizacja miejsca, w którym wykonano zdjęcie.
  • Fotografie wraz z opisem, umieszczone w przezroczystej „koszulce”, należy składać do koordynatorów konkursu do 16 maja 2022 r.
  • Prace będzie oceniać Jury powołane przez Organizatora. Organizator konkursu przewiduje dyplomy i nagrody dla wszystkich uczestników.
  • Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 23 maja 2022 r.
  • Fotografie biorące udział w konkursie zostaną wyeksponowane na terenie przedszkola.

ZAPRASZAMY                                                                    Koordynatorzy konkursu:

Agata Jopek
                                                                                                                                                                                          Monika Południak

© 2022 Przedszkole Publiczne Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi im. Św. Z. Sz. Felińskiego